Koniowozy duże do przewozu od 5 do 11 koni

Wymiary pomieszczenia:
Szerokość Długość
ok. 2,4 m ok. 3,3 m (tak aby zabudować łazienkę)
Pokój mieszkalny w standardzie posiada panele na suficie i na ścianach, wykładzina podłogowa PCV. Okna o wymiarach 900mm x 500mm x 2 szt. W skład wyposażenia kuchni wchodzą: meble kuchenne − kolor kalwados; kuchenka − płyta ceramiczna 2 palniki + pochłaniacz; mikrofalówka; zlew; rogówka z możliwością do spania − skóra syntetyczna − kolor beż; stół (opuszczany); lodówka zasilana na 230 V, 12V i na gaz z butli.

Łazienka posiada ciepłą i zimną wodę a także: prysznic 70 x 70, zlew; toaleta chemiczna; zbiornik na wodę 130 − 160 L; pompa wodna; podgrzewacz wody; dodatkowy akumulator; instalacja potrzebna do sprawnego działania systemy (całości).

Dodatkowym wyposażeniem koniowozu jest: oświetlenie, część na 230V, część na 12V (instalacja elektryczna poprowadzona w ścianach pod panelami); ogrzewanie niezależne − WEBASTO; z boku aluminiowa rampa wejściowa o szerokości 1,45 m; wentylator na suficie; główny wyłącznik prądu; gniazdo elektryczne do podłączenia zasilania 230 V z zewnątrz.


Koniowozy małe do przewozu 2 koni

Zabudowa (ściany i sufit) wykonane z płyty warstwowej grubości 30 mm zabudowa części sypialnianej na kabinie kierowcy, laminatowa powleczona wewnątrz warstwą izolacyjną, dwa okna uchylne, materac na całej powierzchni, półka siatkowa na rzeczy osobiste, tapicerka z weluru, lampka do czytania, dwie poduszki.

Pomieszczenie na dwa stanowiska koni równoległe do kierunku jazdy z przegrodą pomiędzy stanowiskami konnymi wraz z uchwytami do wiązania koni. Poliamidowe okładziny ścian do wysokości 1250 mm zabezpieczające wewnętrzną część zabudowy przed uszkodzeniem, trap boczny wspomagany sprężynowo oraz amortyzatorami gazowymi.

Zabudowa posiada drzwi boczne do pomieszczenia sypialnianego z wysuwaną drabinką jak i również drzwi tylne do pomieszczenia koni z wysuwaną drabinką. Z prawej jak i lewej strony okno w pomieszczeniu koni oraz z prawej strony dodatkowo okno w kabince sypialnianej. Również znajduje się okno dachowe w pomieszczeniu koni.

Dodatkowo zabudowa wyposażona jest w lodówka, zbiornik na wodę z dozownikiem mydła i umywalką w kabinie sypialnianej oraz wentylator wywiewno-nawiewny w pomieszczeniu koni. Po obu stronach po jednej skrzynce z boku ramy jak również schowek z lewej strony dostępny z zewnątrz.
CargoCar Polska Sp. z o.o.
76-200 Słupsk, Kusowo 28
  • +48 598 131 815
  • +48 512 306 473
  • info@cargocar.eu
Wykonujemy także:
  • montaż haków, agregatów, sprzęgów, platform samozaładowczych
  • remonty przyczep, naczep i nadwozi samochodowych
Liczba odwiedzin: Counterliczniki.com   |   © CargoCar Polska Sp. z o.o. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk