Przyczepy 1
Przyczepy 2
Przyczepy 3

Jesteśmy producentem przyczep dwuosiowych. Dostarczamy niezawodne i funkcjonalne pojazdy odznaczające się niezwykłą trwałością. Solidna i przemyślna konstrukcja oraz wysoka jakość materiałów przekłada się na wygodę i bezpieczeństwo użytkowania naszych przyczep. Umożliwiają sprawny transport towarów o różnych gabarytach.

W porównaniu do swojego jednoosiowego odpowiednika przyczepy dwuosiowe cechują się większą stabilnością i ładownością. Warto dodać, że zaletą tego typu przyczep jest sposób rozkładania się ładunku – obciąża on samą przyczepę, a nie samochód. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór przyczep dwuosiowych o różnych parametrach technicznych.

Zajmujemy się także produkcją przyczep jednoosiowych. Sprawdzają się doskonale do przewozu ładunków o mniejszej masie wynoszącej od 350 do 700 kg. Są lżejsze i mogą być z powodzeniem stosowane przy mniejszych pojazdach. Wykonujemy również przyczepy na zamówienie.

Jako doświadczony producent przyczep jedno- i dwuosiowych zapewniamy klientom specjalistyczne doradztwo. Jeżeli nie są Państwo pewni, na którą przyczepę się zdecydować, zapraszamy do kontaktu. Weźmiemy pod uwagę to, jaki ładunek będzie przewożony na przyczepie, i zaproponujemy model, który będzie pasował wymiarami do konkretnego samochodu.


Producent przyczep gastronomicznych

Wykonujemy przyczepy gastronomiczne zróżnicowane pod względem wymiarów i ładowności. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw działających w różnej skali – możemy zaproponować przyczepę idealną do mniejszego biznesu, jak i bardziej rozbudowanej działalności.

Jesteśmy producentem przyczep gastronomicznych sięgającym po nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz wytrzymałe materiały i komponenty. Podczas projektowania dbamy również o estetyczny wygląd konstrukcji. Trwałość i funkcjonalność to cechy wyróżniające wszystkie nasze przyczepy, izotermy i inne produkty. Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty.


Producent przyczep towarowych – gwarancja wysokiej jakości

Jeśli szukają Państwo producenta przyczep towarowych, który uwzględnia indywidualne potrzeby i wymagania klientów, zapraszamy do kontaktu. Wszelkie rozwiązania projektowe i technologiczne zawsze dostosowujemy do oczekiwań zleceniodawcy. Nasze przyczepy towarowe wyróżniają się:

 • funkcjonalnością
 • trwałością,
 • solidną budową,
 • łatwością obsługi.

Przyczepy towarowe znajdują szerokie zastosowanie w transporcie materiałów budowlanych, mebli, odpadów czy płodów rolnych. W naszej ofercie znajdują się przyczepy idealne dla firm, jak i użytku prywatnego. Zdajemy sobie sprawę, że przyczepa towarowa musi zapewniać odpowiednią ładowność, ale jednocześnie być bezpieczna dla osób kierujących pojazdem. Dlatego też każdemu klientowi gwarantujemy indywidualne podejście, każdorazowo dostosowując projekt do konkretnych potrzeb transportowych.

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo przyczepy towarowej czy gastronomicznej, z pewnością uda nam się sprostać wymaganiom. Wieloletnie doświadczenie w branży, rozbudowany park maszynowy i wykwalifikowany zespół pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.


Jakie przyczepy produkujemy? Szczegóły oferty

 • Wykonujemy przyczepy standardowe od 500 kg do 3500 kg DMC, jak również przyczepy ciężarowe o DMC od 4500 do 12 000 kg.
 • Produkujemy przyczepy i naczepy skrzyniowe otwarte, z plandekami typu firana prawa i lewa strona, montujemy dachy suwane aluminiowe marki SEZAM jak również przyczepy kontenerowe i chłodnicze różnego przeznaczenia.
 • Wykorzystujemy osie znanych firm Al-Ko, KNOTT, SAFHolland i innych producentów, hamulce Haldex, podzespoły JOST, ROCKINGER i innych marek.
 • Wykonujemy zestawy przyczepa + zabudowa na samochodzie w różnych konfiguracjach, typach, wariantach i wersjach.
 • Produkujemy składy lekkie o DMC 4490 kg + zabudowa na samochodzie 7 – 8 tonowym, gdzie skład nie przekracza Dopuszczalnej Masy Zespołu Pojazdów 12 000 kg.
 • Produkujemy składy ciężkie o DMC 9000 kg lub 11 000 kg + zabudowa na samochodzie 12–16 tonowym, gdzie skład przekracza Dopuszczalną Masę Zespołu Pojazdów powyżej 12 000 kg.
 • Produkujemy naczepy specjalnego zastosowania na zamówienie, jak i standardowe. Naczepy produkujemy 1,2 i 3 osiowe, niskopodwoziowe na kołach 17 cali, jak i 22 calowych.

Przyczepy do 750 kg DMCPrzyczepy do 3500 kg DMCPrzyczepy powyżej 4500 kg DMC

CargoCar Polska Sp. z o.o.
76-200 Słupsk, Kusowo 28
Wykonujemy także:
 • montaż haków, agregatów, sprzęgów, platform samozaładowczych
 • remonty przyczep, naczep i nadwozi samochodowych
  |  ©CargoCar Polska Sp. z o.o. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk