Naprawy 1
Naprawy 2
Naprawy 3

Prowadzimy specjalistyczny serwis naczep Krone. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym i bogatym zapleczem najwyższej jakości części zamiennych, co pozwala nam skutecznie przeprowadzać nawet najbardziej skomplikowane naprawy. Nasi pracownicy to osoby o wysokich kwalifikacjach i doskonałej znajomości naczep Krone. Dzięki temu są w stanie szybko i sprawnie dokonać drobiazgowej oceny technicznej pojazdu, ustalić przyczynę usterki, a następnie skutecznie ją zlikwidować. W naszym serwisie naczep Krone realizujemy naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne oraz powypadkowe. Gwarantujemy terminowe wykonanie każdej usługi.

Regularne przeglądy naczep są niezbędne, by utrzymać pojazdy w odpowiednim stanie technicznym, umożliwiającym ich bezpieczne i efektywne użytkowanie. Pozwalają również wydłużyć żywotność pojazdu i zmniejszyć koszty eksploatacji. W naszym serwisie naczep Krone przeprowadzamy profesjonalne przeglądy, konserwacje i modernizacje. Do każdego zlecenia zawsze podchodzimy w sposób kompleksowy i przestrzegamy wszelkich obowiązujących standardów. Naprawiamy szkody komunikacyjne z AC i OC.


Naprawa naczep chłodni Schmitz

Zajmujemy się naprawą naczep chłodni Schmitz oraz innych marek. Klientom zapewniamy fachowe doradztwo i kompleksową obsługę. Powierzając nam naprawę naczepy chłodniczej, mogą być Państwo pewni, że wszystko zostanie wykonane z precyzją i dbałością o najmniejsze szczegóły. Zdajemy sobie sprawę, że awaria naczepy chłodni może powodować zastój w działalności przedsiębiorstwa, co z kolei generuje straty finansowe. Z tego powodu wszelkie naprawy przeprowadzamy błyskawicznie, jednocześnie świadcząc najwyższy poziom usług.

Wykonujemy m.in.:

 • naprawy instalacji elektrycznych,
 • naprawy układu pneumatycznego,
 • naprawy mechaniczne,
 • kompleksowe naprawy zabudowy.

Likwidujemy szkody i prowadzimy naprawy powypadkowe naczep chłodni Schmitz. Nasi mechanicy mają wieloletnie doświadczenie w usuwaniu usterek zabudów chłodniczych i izotermicznych. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, stosując nieszablonowe rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w danym przypadku.


Remonty naczep chłodniczych

Specjalizujemy się w naprawie zabudów samochodowych. Przeprowadzamy kompleksowe remonty naczep chłodniczych, nadwozi izotermicznych, kontenerowych, skrzyniowych i kurtynowych.

W ramach naszych usług m.in.:

 • naprawiamy podłogi,
 • wstawiamy drzwi tylne i boczne,
 • wzmacniamy zawieszenie,
 • szyjemy plandeki i wykonujemy reklamy malowane na kurtynach bocznych,
 • montujemy dachy przesuwne.

Remont naczep chłodniczych wymaga nie tylko użycia specjalistycznego sprzętu, ale także wysokich kwalifikacji. W naszym serwisie pracują fachowcy o szerokiej wiedzy popartej wieloletnią praktyką i niezliczoną liczbą skutecznie przeprowadzonych napraw.

By zachować odpowiednie parametry cieplne naczep chłodni, konieczne są systematyczne przeglądy. Remont poszycia wewnętrznego i zewnętrznego, odbudowa ścian i sufitów, naprawa szyn sufitowych, uszczelnienie drzwi – zajmiemy się usunięciem wszelkich uszkodzeń i wdrożymy rozwiązania, które przełożą się na trwałość naczepy.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego serwisu naczep Krone i innych marek, zapraszamy do kontaktu. W ciągu wielu lat działalności zyskaliśmy opinię fachowców, którzy są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Chętnie podejmiemy się naprawy naczep Schmitz i innych renomowanych producentów – gwarantujemy szybkie wykonanie zlecenia.

CargoCar Polska Sp. z o.o.
76-200 Słupsk, Kusowo 28
Wykonujemy także:
 • montaż haków, agregatów, sprzęgów, platform samozaładowczych
 • remonty przyczep, naczep i nadwozi samochodowych
  |  ©CargoCar Polska Sp. z o.o. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk